Kim jestem

  Nazywam się Maciej Boinski. Mieszkam w Nakle nad Notecią.  Od kilku lat interesuję się fotografią i pieszymi wędrówkami. Skąd to
się wzięło? Sam nie wiem. Od zawsze kocham przyrodę, piesze wędrówki oraz uwieczniać to, co podczas takich wędrówek widzę.
W styczniu 2014 roku postawiłem sobie za cel przejście wzdłuż  rzekę Noteć (391 km). Udało się. Potem postanowiłem iść za ciosem
i w styczniu 2015 roku ruszyłem wzdłuż Warty (808 km).  Moje drugie wyzwanie też się powiodło. Zajęło mi to 42 dni. Rok później wędrowałem wzdłuż Brdy. W dwa tygodnie przeszedłem 238km. Moim największym jak do tej pory  wyzwaniem było przejście najdłuższej rzeki w polsce, Wisły  (1047km). Przedsięwzięcie  WISŁA 2017 trwało 53 dni.
Podczas wędrówek dużo fotografuję. Na fotografiach zobaczycie wszystko to, co  mnie porusza i zapada mi głęboko w pamięć.
Wędrując wzdłuż Noteci, korzystałem z aparatu kompaktowego. Nad Wartą miałem ze sobą swój pierwszy profesjonalny aparat.
Jestem samoukiem i ciągle poszerzam swoją wiedzę na temat fotografii. Chcę, by moje zdjęcia były jak najlepszej jakości.
Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, które będę cały czas wzbogacał o coraz to nowsze, doskonalsze kadry.

                                                                                                                  Maciej Boinski